Titles you rated
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5