Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0