Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 2.5