Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
New OrderRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0