Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0