Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0