Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0