Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0