Movies
Ratings
848
Good NewsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5