Movies
Ratings
185
ArrivalRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 1.0
The Last GodfatherRated ★ 1.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5