Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- The Disney AfternoonRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
A je to!Rated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 2.5- 소주 랩소디Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 2.5
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 2.5