Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Donnie DarkoRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5