Movies
Ratings
345
ChappieRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 2.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5