Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0