Movies
Ratings
147
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0