Movies
Ratings
65
HerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
A Good Rain KnowsRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0