Movies
Ratings
22
TitanicRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
TakenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5