Movies
Ratings
237
MelancholiaRated ★ 2.5
A Growing BusinessRated ★ 1.0
An EducationRated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
MRated ★ 1.0
The BirdsRated ★ 2.0
AlfieRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 2.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
HoneyRated ★ 2.5
Dear JohnRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 2.5
MalenaRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5