Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0