Movies
Ratings
71
Happy FeetRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0