Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0