Movies
Ratings
166
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The VillageRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.5
Vertical LimitRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
SickoRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
American PieRated ★ 2.5