Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 0.5
The Good DoctorRated ★ 0.5
Crime SceneRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 0.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 0.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 1.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 0.5
Shopaholic LouisRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 0.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 0.5
Love in the MoonlightRated ★ 0.5