Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0