Series
Ratings
21
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5