Movies
Ratings
748
Leap YearRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0