Movies
Ratings
16
The Terror LiveRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
TedRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
American PieRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5