Movies
Ratings
213
The AvengersRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0