Movies
Ratings
154
The Lion KingRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0