Movies
Ratings
641
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Holy PunchRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5