Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0