Series
Ratings
246
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Survival of the Thickest Season 1Rated ★ 4.0