Titles you rated
PassengersRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0