Series
Ratings
134
The Bear Season 2Rated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0