Titles you rated
MossRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
TroyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5