Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
MasterRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 1.5
Man on the MoonRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The CellRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 3.5