Titles you rated
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
EntourageRated ★ 0.5
Marriage ContractRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0