Movies
Ratings
295
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0