Movies
Ratings
53
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
We Are the NightRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
VincentRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 0.5
Big FishRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.0
Crossing the LineRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0