Titles you rated
EquilibriumRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0