Titles you rated
Independence DayRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 4.5
Reign of FireRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0