Series
Ratings
147
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0