Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0
More than BlueRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
YurigokoroRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5