Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.5