Titles you rated
In TimeRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Layer CakeRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5