Titles you rated
Exterior NightRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
SeinfeldRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Brothers SunRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 3.5