Movies
Ratings
369 Before MidnightRated ★ 4.0 Before MidnightRated ★ 4.0
 Real SteelRated ★ 3.0 Real SteelRated ★ 3.0
 Bicentennial ManRated ★ 3.0 Bicentennial ManRated ★ 3.0
 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
 Bleak NightRated ★ 3.5 Bleak NightRated ★ 3.5
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
 Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0 Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
 How to Steal a DogRated ★ 3.0 How to Steal a DogRated ★ 3.0
 Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0 Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 3.0 WhiplashRated ★ 3.0
 ChefRated ★ 3.5 ChefRated ★ 3.5
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
 HerRated ★ 3.0 HerRated ★ 3.0
 The UnfairRated ★ 4.0 The UnfairRated ★ 4.0
 MommyRated ★ 4.0 MommyRated ★ 4.0
 LUCK KEYRated ★ 3.0 LUCK KEYRated ★ 3.0
 Spy NationRated ★ 4.0 Spy NationRated ★ 4.0
 SocialphobiaRated ★ 2.5 SocialphobiaRated ★ 2.5
 SpyRated ★ 3.5 SpyRated ★ 3.5