Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0