Movies
Ratings
346
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 1.5
SurrogatesRated ★ 2.5
1408Rated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 2.0
Cowboys & AliensRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 2.0