Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Like for LikesRated ★ 2.0